SRBIJA U FINALU !!!

Mlada reprezentacija Srbije osigurala je sebi mesti u finalu Svetskog prventsva na Novom Zelandu.

Heroj Srbije bio je Ivan Šaponjić koji je u igru ušao tokom drugog poluvremena, a u 101. minutu je postigao pobedonosni pogodak. Inače, Šaponjić je najmlađi fudbaler na Mundijalitu na Novom Zelandu. Pre njega, Dijaru je savladao Andrija Živković na samom startu meča, dok je izjednačenje doneo Kone odličnim udarcem sa distance.

Srbija je u sjajnom meču savladala selekciju Malija 2:1 i tako sebi obezbedila mesto u finalu. Izabranici Veljka Paunovića napravili su istorijski rezultat i sada imaju priliku da se za titulu bore sa Brazilom koji je deklasirao Senegal rezultatom 5:0.

Izvor: b92.net