Još jedna maestralna asistencija Teodosića! (VIDEO)

Njegove asistencije spadaju u kategoriju "verovali ili ne". Pogledajte šta je sinoć uradio...

Košarkaši moskovskog CSKA upisali su novu pobedu na gostovanju u Turskoj, ukupnim rezultatom 80:75. Na taj način, ekipa je produžila pobednički niz i već sada se može smatrati jednim od najvećih favorita u Evroligi. Međutim, utakmica je ostala u senci još jedne fenomenalne asistencije Teodosića. Naime, fenomenalnu noć u gostujućem timu imao je srpski reprezentativac Miloš Teodosić koji je za 29 minuta upisao čak 22 poena briljirajući iz igre sa  3-3 za dva, 4-7 za tri, te 4-5 sa slobodna bacanja, uz 3 skoka i 9 asustencija.

Plejmejker “Armejeca” je ponovo dizao publiku na noge svojim asistencijama i “loptama koje imaju oči”, a jedno dodavanje u finišu prve četvrtine za lagano poentiranje Nanda De Koloa, uz prekršaj, proglašeno je za asistenciju večeri.