Vožnja - Automobili

Kompanija Tesla raspisala konkurs za posao

Da bi podstakla ljude da se prijave za tim za proizvodnju baterija, Tesla kompanija je objavila video koji prikazuje kako se prave njihove litijum-jonske baterije.

Snimljen u dokumentarnom stilu, video prikazuje faze proizvodnje od sirovine do pakovane robe. Video takođe pruža gledaocima uvid u neke od mašina postrojenja i u nivo automatizacije.

Kratak opis posla glasi:

„Da bismo postigli prelazak na održivu energiju, moramo proizvesti pristupačnija električna vozila i bolje skladištenje energije, istovremeno gradeći fabrike brže i sa daleko manje ulaganja. Ključ ovoga je proizvodnja baterija u teravatnoj skali koje će biti povoljnije. U Tesli gradimo automobile i fabrike od temelja. Sada to radimo i za baterije. Pridružite nam se da bismo rešili sledeću generaciju ćelijskog inženjeringa, proizvodnje, materijala, opreme i operativnih izazova - sve u jednom vertikalno integrisanom timu.“

Nije poznato koliko ljudi će Tesla zaposliti, ali oni koji upadnu će sigurno biti presrećni.

All Rights Reserved. | 2009 - 2021. Copyright© Mini STUDIO Publishing Group. | Uslovi korišćenja | Developed by Mini STUDIO Publishing Group