Kompanija Tesla raspisala konkurs za posao

Da bi podstakla ljude da se prijave za tim za proizvodnju baterija, Tesla kompanija je objavila video koji prikazuje kako se prave njihove litijum-jonske baterije.

Snimljen u dokumentarnom stilu, video prikazuje faze proizvodnje od sirovine do pakovane robe. Video takođe pruža gledaocima uvid u neke od mašina postrojenja i u nivo automatizacije.

Kratak opis posla glasi:

„Da bismo postigli prelazak na održivu energiju, moramo proizvesti pristupačnija električna vozila i bolje skladištenje energije, istovremeno gradeći fabrike brže i sa daleko manje ulaganja. Ključ ovoga je proizvodnja baterija u teravatnoj skali koje će biti povoljnije. U Tesli gradimo automobile i fabrike od temelja. Sada to radimo i za baterije. Pridružite nam se da bismo rešili sledeću generaciju ćelijskog inženjeringa, proizvodnje, materijala, opreme i operativnih izazova - sve u jednom vertikalno integrisanom timu.“

Nije poznato koliko ljudi će Tesla zaposliti, ali oni koji upadnu će sigurno biti presrećni.

All Rights Reserved. | 2009 - 2024. Copyright© Mini STUDIO Publishing Group. | Uslovi korišćenja | Developed by Mini STUDIO Publishing Group