Anđelina Džoli otkrila sa kim je doživela: „Najbolji seks u životu“

Anđelina Džoli je kroz svoju karijeru imala burne ljubavne veze – od Breda Pita i Bili Boba Torntona, do Džareda Leta…

Ali kada su je pitali ko joj je pružio „najbolji seks u životu“, odgovor je bio potpuno neočekivan: Denzel Vašington. Naravno, nije reč o fizičkom odnosu. Ova ispovest datira iz 1999. godine, kada je promovisala film Sakupljač kostiju (The Bone Collector), u kome je igrala rame uz rame sa Denzilom.

U intervjuu za Dark Horizons, Anđelina je rekla da je na snimanju doživela nešto što je nazvala „najvećim seksom ikada“ – a sve zahvaljujući intelektualnom i emocionalnom povezivanju sa Vašingtonom.

„Najveće uzbuđenje je bilo zavesti nekoga umom. To je ogromna stimulacija,“ rekla je glumica. U sceni iz filma, njihovi likovi razvijaju vezu preko intuicije, mirisa i intelektualne igre, što je Anđelina opisala kao „seks koji se pamti“.

Iako je hemija sa Denzilom bila nesporna, Anđelina priznaje da joj je uloga bila iscrpljujuća. „Bilo je usamljujuće i skoro me odvelo u ludilo,“ rekla je. „Od početka sam mislila da nisam sposobna da vodim ovakav film, da budem policajac, da spasim nekoga. Počela sam da se pitam – jesam li uopšte vredna kao osoba?“

Film, nažalost, nije doživeo veliku slavu – na Rotten Tomatoes jedva je skupio 29% – ali je publici zauvek ostao u sećanju kao jedno od onih ostvarenja gde su dve velike zvezde pokazale sirovu glumačku energiju.

Muškarci će ovo pročitati na dva načina: prvi – razočaranje što „najbolji seks“ nije onaj pravi. Drugi – fascinacija činjenicom da čak i Anđelinu možeš zavesti samo intelektom. Denzel, očigledno, ne mora ni da se pomeri iz invalidskih kolica u filmu da bi osvojio najlepšu ženu Holivuda – sve rešava harizmom i pametnim dijalogom.

Drugim rečima – ponekad je mozak najveći afrodizijak.

All Rights Reserved. | 2009 - 2025. Copyright© Mini STUDIO Publishing Group. | Uslovi korišćenja | Developed by Mini STUDIO Publishing Group